Cantitate/Preț
Produs

Heartbreak Hotel (Alex Delaware series, Book 32) (Alex Delaware)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – 14 Feb 2017
Criminal psychologist Dr Alex Delaware investigates the death of his most mysterious patient to date in this latest in the bestselling series. Will appeal to fans of Michael Connelly and Harlan Coben. With updated packaging to sit alongside "Motive" and "The Murderer's Daughter".
Citește tot Restrânge

Din seria Alex Delaware

Preț: 11296 lei

Puncte Express: 169

Preț estimativ în valută:
2309 2625$ 2067£

Carte disponibilă

Livrare economică 30 august-05 septembrie
Livrare express 22-24 august pentru 2045 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781472206497
ISBN-10: 1472206495
Pagini: 368
Dimensiuni: 242 x 165 x 35 mm
Greutate: 0.62 kg
Editura: Headline
Seria Alex Delaware