Cantitate/Preț
Produs

Fletcher, C: The Paradox (Oversight Trilogy)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 03 Dec 2015

The Paradox is a gothic fantasy adventure that will appeal to fans of Neil Gaiman, A Discovery of Witches and Jonathan Strange and Mr Norrell, from the author of The Oversight

Citește tot Restrânge

Din seria Oversight Trilogy

Preț: 3124 lei

Preț vechi: 5206 lei
-40%

Puncte Express: 47

Preț estimativ în valută:
610 741$ 542£

Carte în stoc

Livrare din stoc 22-23 ianuarie

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780356502885
ISBN-10: 0356502880
Pagini: 480
Dimensiuni: 128 x 197 x 35 mm
Greutate: 0.34 kg
Editura: Little Brown Book Group
Seria Oversight Trilogy