Cantitate/Preț
Produs

Fletcher, C: The Paradox (Oversight Trilogy)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 03 Dec 2015

The Paradox is a gothic fantasy adventure that will appeal to fans of Neil Gaiman, A Discovery of Witches and Jonathan Strange and Mr Norrell, from the author of The Oversight

Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Paperback (2) 5701 lei  1 săpt.
  Little Brown Book Group – 03 Dec 2015 5701 lei  1 săpt.
  Little Brown Book Group – 14 Sep 2017 6862 lei  Economic 22-33 zile +676 lei  6-8 zile

Din seria Oversight Trilogy

Preț: 5701 lei

Preț vechi: 6862 lei
-17%

Puncte Express: 86

Preț estimativ în valută:
1097 1238$ 927£

Carte în stoc

Livrare din stoc 09 decembrie

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780356502885
ISBN-10: 0356502880
Pagini: 480
Dimensiuni: 128 x 197 x 35 mm
Greutate: 0.34 kg
Editura: Little Brown Book Group
Seria Oversight Trilogy