Cantitate/Preț
Produs

Expecting to Die (Montana Mysteries)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 09 Mar 2017
The 7th book in the "Montana Mysteries" series, which will appeal to fans of Karen Rose, Karin Slaughter and Tess Gerritsen.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (2) 4108 lei  Economic 20-32 zile +1094 lei  6-10 zile
  Hodder & Stoughton – 09 Mar 2017 4108 lei  Economic 20-32 zile +1094 lei  6-10 zile
  HODDER AND STOUGHTON LTD – 28 Feb 2017 5169 lei  Economic 13-24 zile +327 lei  6-10 zile
Carte Hardback (1) 20267 lei  Economic 2-4 săpt. +2097 lei  12-19 zile
  20267 lei  Economic 2-4 săpt. +2097 lei  12-19 zile

Din seria Montana Mysteries

Preț: 4108 lei

Preț vechi: 4776 lei
-14%

Puncte Express: 62

Preț estimativ în valută:
840 990$ 751£

Carte disponibilă

Livrare economică 12-24 octombrie
Livrare express 28 septembrie-02 octombrie pentru 2093 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781473638419
ISBN-10: 1473638410
Pagini: 352
Dimensiuni: 128 x 198 x 27 mm
Greutate: 0.25 kg
Editura: Hodder & Stoughton
Colecția Montana Mysteries
Seria Montana Mysteries


Notă biografică

LISA JACKSON is the #1 New York Times bestselling author of more than seventy-five novels, including Close to Home, Deserves to Die, You Don't Want to Know and Hot Blooded, the first in the New Orleans series. She has over twenty million copies of her books in print in nineteen languages. She lives with her family and a rambunctious pug in the Pacific Northwest.
Find out more at
www.lisajackson.com
www.facebook.com/lisajacksonfans
www.twitter.com/readlisajackson