Cantitate/Preț
Produs

Date with Death (The Dales Detective Series)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 09 Mar 2017 – vârsta de la 18 ani
A charming new series for fans of Alexander McCall Smith, Robert Galbraith and Midsomer Murders. 'A classic whodunit set in the spectacular landscape of the Yorkshire Dales, written with affection for the area and its people.' Cath Staincliffe, author of "The Silence Between Breaths"
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (1) 3796 lei  Economic 2-4 săpt. +1491 lei  4-8 zile
  Pan Macmillan – 09 Mar 2017 3796 lei  Economic 2-4 săpt. +1491 lei  4-8 zile
Carte Hardback (1) 14843 lei  Economic 2-4 săpt. +1172 lei  10-17 zile
  MINOTAUR – 07 Mar 2017 14843 lei  Economic 2-4 săpt. +1172 lei  10-17 zile

Din seria The Dales Detective Series

Preț: 3796 lei

Preț vechi: 4825 lei
-21%

Puncte Express: 57

Preț estimativ în valută:
777 880$ 698£

Carte disponibilă

Livrare economică 01-15 ianuarie 19
Livrare express 22-26 decembrie pentru 2490 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781509823833
ISBN-10: 1509823832
Pagini: 384
Dimensiuni: 128 x 198 x 27 mm
Greutate: 0.27 kg
Ediția: Main Market Ed.
Editura: Pan Macmillan
Colecția Macmillan
Seria The Dales Detective Series