Cantitate/Preț
Produs

Date with Death (The Dales Detective Series)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 09 Mar 2017 – vârsta de la 18 ani
A charming new series for fans of Alexander McCall Smith, Robert Galbraith and Midsomer Murders. 'A classic whodunit set in the spectacular landscape of the Yorkshire Dales, written with affection for the area and its people.' Cath Staincliffe, author of "The Silence Between Breaths"
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (1) 3778 lei  Economic 2-4 săpt. +1484 lei  5-7 zile
  Pan Macmillan – 09 Mar 2017 3778 lei  Economic 2-4 săpt. +1484 lei  5-7 zile
Carte Hardback (1) 12829 lei  Economic 2-4 săpt. +1008 lei  11-18 zile
  MINOTAUR – 07 Mar 2017 12829 lei  Economic 2-4 săpt. +1008 lei  11-18 zile

Din seria The Dales Detective Series

Preț: 3778 lei

Preț vechi: 4802 lei
-21%

Puncte Express: 57

Preț estimativ în valută:
773 905$ 685£

Carte disponibilă

Livrare economică 05-19 octombrie
Livrare express 26-28 septembrie pentru 2483 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781509823833
ISBN-10: 1509823832
Pagini: 384
Dimensiuni: 128 x 198 x 27 mm
Greutate: 0.27 kg
Ediția: Main Market Ed.
Editura: Pan Macmillan
Colecția Macmillan
Seria The Dales Detective Series