Cantitate/Preț
Produs

Date with Death (The Dales Detective Series)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 09 Mar 2017 – vârsta de la 18 ani
A charming new series for fans of Alexander McCall Smith, Robert Galbraith and Midsomer Murders. 'A classic whodunit set in the spectacular landscape of the Yorkshire Dales, written with affection for the area and its people.' Cath Staincliffe, author of "The Silence Between Breaths"
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (1) 4285 lei  Economic 15-20 zile +1662 lei  6-8 zile
  Pan Macmillan – 09 Mar 2017 4285 lei  Economic 15-20 zile +1662 lei  6-8 zile
Carte Hardback (1) 12619 lei  Economic 2-4 săpt. +1306 lei  9-15 zile
  MINOTAUR – 07 Mar 2017 12619 lei  Economic 2-4 săpt. +1306 lei  9-15 zile

Din seria The Dales Detective Series

Preț: 4285 lei

Preț vechi: 5209 lei
-18%

Puncte Express: 64

Preț estimativ în valută:
874 $ 768£

Carte disponibilă

Livrare economică 06-11 iulie
Livrare express 27-29 iunie pentru 2661 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781509823833
ISBN-10: 1509823832
Pagini: 384
Dimensiuni: 128 x 198 x 27 mm
Greutate: 0.27 kg
Ediția: Main Market Ed.
Editura: Pan Macmillan
Colecția Macmillan
Seria The Dales Detective Series