Cantitate/Preț
Produs

Chilbury Ladies' Choir

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – 23 Feb 2017
A warm, funny and big-hearted novel of wartime gumption and village spirit which will make your heart sing out, and is perfect for fans of Helen Simonson's The Summer before the War and The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (4) 4920 lei  Economic 11-22 zile +557 lei  3-5 zile
  HarperCollins Publishers – 25 Jan 2018 4920 lei  Economic 11-22 zile +557 lei  3-5 zile
  Random House – 05 Sep 2017 8128 lei  Economic 2-4 săpt. +627 lei  9-16 zile
  Random House – 14 Feb 2017 9604 lei  Economic 11-22 zile +780 lei  3-5 zile
  14847 lei  Economic 2-4 săpt. +1172 lei  9-16 zile

Preț: 8039 lei

Puncte Express: 121

Preț estimativ în valută:
1647 1872$ 1469£

Carte indisponibilă temporar

Doresc să fiu notificat când acest titlu va fi disponibil:

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780008163709
ISBN-10: 0008163707
Pagini: 464
Dimensiuni: 159 x 240 x 43 mm
Greutate: 0.27 kg
Editura: Harper Collins Publishers