Cantitate/Preț
Produs

Chilbury Ladies' Choir

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – 22 Feb 2017
A warm, funny and big-hearted novel of wartime gumption and village spirit which will make your heart sing out, and is perfect for fans of Helen Simonson's The Summer before the War and The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (4) 5374 lei  Economic 14-20 zile +754 lei  5-7 zile
  HarperCollins Publishers – 25 Jan 2018 5374 lei  Economic 14-20 zile +754 lei  5-7 zile
  Random House – 05 Sep 2017 7934 lei  Economic 2-4 săpt. +926 lei  8-14 zile
  Random House – 14 Feb 2017 10988 lei  Economic 11-16 zile +1243 lei  6-13 zile
  12623 lei  Economic 2-4 săpt. +1306 lei  8-14 zile
Carte Hardback (1) 7649 lei  Economic 14-20 zile +955 lei  5-7 zile
  Harper Collins Publishers – 22 Feb 2017 7649 lei  Economic 14-20 zile +955 lei  5-7 zile
CD-Audio (1) 18643 lei  Economic 2-4 săpt. +1737 lei  8-14 zile
  RANDOM HOUSE INC – 13 Feb 2017 18643 lei  Economic 2-4 săpt. +1737 lei  8-14 zile

Preț: 7649 lei

Puncte Express: 115

Preț estimativ în valută:
1560 $ 1371£

Carte disponibilă

Livrare economică 05-11 iulie
Livrare express 26-28 iunie pentru 1954 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780008163709
ISBN-10: 0008163707
Pagini: 464
Dimensiuni: 159 x 240 x 43 mm
Greutate: 0.27 kg
Editura: Harper Collins Publishers