Cantitate/Preț
Produs

Chilbury Ladies' Choir

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – 23 Feb 2017
A warm, funny and big-hearted novel of wartime gumption and village spirit which will make your heart sing out, and is perfect for fans of Helen Simonson's The Summer before the War and The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (4) 5107 lei  Economic 16-22 zile +580 lei  4-8 zile
  HarperCollins Publishers – 25 Jan 2018 5107 lei  Economic 16-22 zile +580 lei  4-8 zile
  Random House – 05 Sep 2017 8276 lei  Economic 2-4 săpt. +637 lei  10-17 zile
  Random House – 14 Feb 2017 10486 lei  Economic 16-22 zile +814 lei  4-8 zile
  15123 lei  Economic 2-4 săpt. +1195 lei  10-17 zile
CD-Audio (1) 24985 lei  Economic 2-4 săpt. +1918 lei  10-17 zile
  RANDOM HOUSE INC – 14 Feb 2017 24985 lei  Economic 2-4 săpt. +1918 lei  10-17 zile

Preț: 8193 lei

Puncte Express: 123

Preț estimativ în valută:
1640 1858$ 1404£

Carte indisponibilă temporar

Doresc să fiu notificat când acest titlu va fi disponibil:

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780008163709
ISBN-10: 0008163707
Pagini: 464
Dimensiuni: 159 x 240 x 43 mm
Greutate: 0.27 kg
Editura: Harper Collins Publishers