Cantitate/Preț
Produs

Chilbury Ladies' Choir

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – 23 Feb 2017
A warm, funny and big-hearted novel of wartime gumption and village spirit which will make your heart sing out, and is perfect for fans of Helen Simonson's The Summer before the War and The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (3) 4878 lei  Economic 12-23 zile +550 lei  4-6 zile
  HarperCollins Publishers – 25 Jan 2018 4878 lei  Economic 12-23 zile +550 lei  4-6 zile
  Random House – 05 Sep 2017 8037 lei  Economic 15-29 zile +618 lei  10-17 zile
  Random House – 14 Feb 2017 9593 lei  Economic 12-23 zile +779 lei  4-6 zile
Carte Hardback (1) 13238 lei  Economic 15-29 zile +1042 lei  10-17 zile
  13238 lei  Economic 15-29 zile +1042 lei  10-17 zile
CD-Audio (1) 19384 lei  Economic 15-29 zile +1481 lei  10-17 zile
  RANDOM HOUSE INC – 14 Feb 2017 19384 lei  Economic 15-29 zile +1481 lei  10-17 zile

Preț: 8039 lei

Puncte Express: 121

Preț estimativ în valută:
1644 1937$ 1469£

Carte indisponibilă temporar

Doresc să fiu notificat când acest titlu va fi disponibil:

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780008163709
ISBN-10: 0008163707
Pagini: 464
Dimensiuni: 159 x 240 x 43 mm
Greutate: 0.27 kg
Editura: Harper Collins Publishers