Cantitate/Preț
Produs

Chasing Magic (Downside Ghosts)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 02 Aug 2012
The fifth book in Stacia Kane's gripping and gritty DOWNSIDE GHOSTS urban fantasy series, perfect for fans of Charlaine Harris, Laurell K. Hamilton and Kim Harrison.
Citește tot Restrânge

Din seria Downside Ghosts

Preț: 6038 lei

Preț vechi: 6930 lei
-13%

Puncte Express: 91

Preț estimativ în valută:
1169 1421$ 1004£

Carte indisponibilă temporar

Doresc să fiu notificat când acest titlu va fi disponibil:

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780007437764
ISBN-10: 0007437765
Pagini: 384
Dimensiuni: 122 x 194 x 26 mm
Greutate: 0.43 kg
Editura: HarperCollins Publishers
Colecția Downside Ghosts
Seria Downside Ghosts