Cantitate/Preț
Produs

Bound (Alex Verus)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 06 Apr 2017
The eighth novel in the urban fantasy series which began with Fated: the Alex Verus novels are magic-filled fan favourites, perfect for readers of Jim Butcher and Ben Aaronovitch
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (2) 4227 lei  Economic 2-4 săpt. +624 lei  8-14 zile
  4227 lei  Economic 2-4 săpt. +624 lei  8-14 zile
  Little Brown Book Group – 06 Apr 2017 4473 lei  Economic 2-4 săpt. +2239 lei  5-7 zile
CD-Audio (1) 12808 lei  Economic 2-4 săpt. +1321 lei  8-14 zile
  12808 lei  Economic 2-4 săpt. +1321 lei  8-14 zile

Din seria Alex Verus

Preț: 4473 lei

Preț vechi: 5910 lei
-24%

Puncte Express: 67

Preț estimativ în valută:
913 $ 803£

Carte disponibilă

Livrare economică 05-19 iulie
Livrare express 26-28 iunie pentru 3238 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780356507194
ISBN-10: 035650719X
Pagini: 416
Dimensiuni: 130 x 198 x 32 mm
Greutate: 0.34 kg
Editura: Little Brown Book Group
Colecția Orbit
Seria Alex Verus