Cantitate/Preț
Produs

Bound (Alex Verus)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 06 Apr 2017
The eighth novel in the urban fantasy series which began with Fated: the Alex Verus novels are magic-filled fan favourites, perfect for readers of Jim Butcher and Ben Aaronovitch
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (2) 4339 lei  Economic 2-4 săpt. +319 lei  9-16 zile
  4339 lei  Economic 2-4 săpt. +319 lei  9-16 zile
  Little Brown Book Group – 06 Apr 2017 5434 lei  Economic 11-22 zile +577 lei  3-5 zile
CD-Audio (2) 13313 lei  Economic 2-4 săpt. +1047 lei  9-16 zile
  13313 lei  Economic 2-4 săpt. +1047 lei  9-16 zile
  20898 lei  Economic 2-4 săpt. +1599 lei  9-16 zile

Din seria Alex Verus

Preț: 5434 lei

Puncte Express: 82

Preț estimativ în valută:
1113 1265$ 993£

Carte disponibilă

Livrare economică 21 decembrie 18 - 01 ianuarie 19
Livrare express 13-15 decembrie pentru 1576 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780356507194
ISBN-10: 035650719X
Pagini: 416
Dimensiuni: 130 x 198 x 32 mm
Greutate: 0.34 kg
Editura: Little Brown Book Group
Colecția Orbit
Seria Alex Verus