Cantitate/Preț
Produs

Bound (Alex Verus)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 06 Apr 2017
The eighth novel in the urban fantasy series which began with Fated: the Alex Verus novels are magic-filled fan favourites, perfect for readers of Jim Butcher and Ben Aaronovitch
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (2) 4292 lei  Economic 2-4 săpt. +315 lei  9-16 zile
  4292 lei  Economic 2-4 săpt. +315 lei  9-16 zile
  Little Brown Book Group – 06 Apr 2017 4669 lei  Economic 2-4 săpt. +1322 lei  3-7 zile
CD-Audio (2) 13169 lei  Economic 2-4 săpt. +1035 lei  9-16 zile
  13169 lei  Economic 2-4 săpt. +1035 lei  9-16 zile
  20898 lei  Economic 2-4 săpt. +1599 lei  9-16 zile

Din seria Alex Verus

Preț: 4669 lei

Preț vechi: 5416 lei
-14%

Puncte Express: 70

Preț estimativ în valută:
954 1123$ 853£

Carte disponibilă

Livrare economică 10-24 octombrie
Livrare express 29 septembrie-03 octombrie pentru 2321 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780356507194
ISBN-10: 035650719X
Pagini: 416
Dimensiuni: 130 x 198 x 32 mm
Greutate: 0.34 kg
Editura: Little Brown Book Group
Colecția Orbit
Seria Alex Verus