Cantitate/Preț
Produs

Bound (Alex Verus)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 06 Apr 2017
The eighth novel in the urban fantasy series which began with Fated: the Alex Verus novels are magic-filled fan favourites, perfect for readers of Jim Butcher and Ben Aaronovitch
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (2) 4414 lei  Economic 2-4 săpt. +326 lei  9-16 zile
  4414 lei  Economic 2-4 săpt. +326 lei  9-16 zile
  Little Brown Book Group – 06 Apr 2017 5642 lei  Economic 11-22 zile +601 lei  3-5 zile
CD-Audio (2) 13667 lei  Economic 2-4 săpt. +1076 lei  9-16 zile
  13667 lei  Economic 2-4 săpt. +1076 lei  9-16 zile
  21542 lei  Economic 2-4 săpt. +1648 lei  9-16 zile

Din seria Alex Verus

Preț: 5642 lei

Puncte Express: 85

Preț estimativ în valută:
1131 1280$ 974£

Carte disponibilă

Livrare economică 05-16 aprilie
Livrare express 28-30 martie pentru 15100 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780356507194
ISBN-10: 035650719X
Pagini: 416
Dimensiuni: 130 x 198 x 32 mm
Greutate: 0.34 kg
Editura: Little Brown Book Group
Colecția Orbit
Seria Alex Verus