Librar Alina- Power of Habit

Alina Radu, Books ExpressBună, eu sunt Alina-Carolina și azi voi fi librarul tău personal.Cum pot să te ajut?După cum știi deja, aducem orice carte din lume… iar luna asta avem și livrare gratuită pentru orice carte din lume, dacă introduci la checkout codul “AMANDINA”În cazul în care cauți ceva anume, spune-mi ce îți dorești și imediat îți scriu sau te sun :)

Motto-ul Books Express din toamna asta este “Never stop learning. “Îți propunem o toamnă  a învățării și dezvoltării personale continue în care să reușești să citești cel puțin o carte nouă. Eu tocmai ce am terminat How to Win Friends and Influence People de Dale Carnegie și urmează The Power of Habit.Toți colegii de la Books au fost de acord să citească acestă carte în luna septembrie. Vrei să ni te alături? Am fi foarte încântați dacă ai accepta și această provocare.Este o carte despre care unul dintre clienții noștri  a spus că “Oricine trebuie să o aibă în casă” iar noi nu îl credem pe cuvânt, ci chiar vrem să ne convingem.E un titlu care revine întotdeauna în discuțiile noastre și  de aceea ne-am hotărât să îl citim împreună ca prim popas în clubul nostru de lectură.Autorul este Charles Duhigg (îl vedeți mai sus) și avem disponibilă cartea sa atât în varianta engleză The Power of Habit, cât și în limba română Puterea obișnuinței.Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră de #SmartReaders, îți așteptăm părerea despre acest titlu sau alte cărți de dezvoltare personală ce merită să se afle pe rafturile oricărui cititor pasionat de acest domeniu.La sfârșitul lunii, abia așteptăm să împărtășim părerile noastre lângă o cană de cafea și o porție mare de inspirație.Don’t forget to never stop learning!Pentru orice întrebare sunt la un e-mail, telefon sau clic distanță pe chat ” Întreabă-mă orice”Nu uitați că aveți livrare gratuită prin curier pentru orice carte din lume,  dacă introduceți la checkout codul personajului nostru preferat  “AMANDINA”, a cărui ilustratoare e Lia Răducanu.‪#‎LibrarulTăuPersonal‬ #NeverStopLearning #BeSmartзайм онлайн rusbankinfo.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *