Cantitate/Preț
Produs

Beyond the Wild River

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 20 Apr 2017
A spellbinding and beautiful novel from a major new voice in fiction, perfect for fans of Kate Morton, Santa Montefiore and Rachel Hore
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (3) 4493 lei  Economic 21-33 zile +1162 lei  7-11 zile
  Hodder & Stoughton – October 2017 4493 lei  Economic 21-33 zile +1162 lei  7-11 zile
  Hodder & Stoughton – 20 Apr 2017 7286 lei  Economic 21-33 zile +2005 lei  7-11 zile
  8037 lei  Economic 2-4 săpt. +618 lei  13-20 zile
CD-Audio (2) 13313 lei  Economic 2-4 săpt. +1047 lei  13-20 zile
  13313 lei  Economic 2-4 săpt. +1047 lei  13-20 zile
  27236 lei  Economic 2-4 săpt. +2094 lei  13-20 zile

Preț: 7286 lei

Preț vechi: 8543 lei
-15%

Puncte Express: 109

Preț estimativ în valută:
1490 1756$ 1331£

Carte disponibilă

Livrare economică 12-24 octombrie
Livrare express 28 septembrie-02 octombrie pentru 3004 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781473639683
ISBN-10: 1473639689
Pagini: 400
Dimensiuni: 153 x 234 x 29 mm
Greutate: 0.44 kg
Editura: Hodder & Stoughton