Cantitate/Preț
Produs

Beyond the Wild River

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 20 Apr 2017
A spellbinding and beautiful novel from a major new voice in fiction, perfect for fans of Kate Morton, Santa Montefiore and Rachel Hore
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (2) 4497 lei  Economic 17-29 zile +1165 lei  3-7 zile
  Hodder & Stoughton – October 2017 4497 lei  Economic 17-29 zile +1165 lei  3-7 zile
  Hodder & Stoughton – 20 Apr 2017 7294 lei  Economic 17-29 zile +2010 lei  3-7 zile
CD-Audio (2) 13313 lei  Economic 2-4 săpt. +1047 lei  9-16 zile
  13313 lei  Economic 2-4 săpt. +1047 lei  9-16 zile
  27236 lei  Economic 2-4 săpt. +2094 lei  9-16 zile

Preț: 7294 lei

Preț vechi: 8552 lei
-15%

Puncte Express: 109

Preț estimativ în valută:
1494 1704$ 1341£

Carte disponibilă

Livrare economică 28 decembrie 18 - 09 ianuarie 19
Livrare express 14-18 decembrie pentru 3009 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781473639683
ISBN-10: 1473639689
Pagini: 400
Dimensiuni: 153 x 234 x 29 mm
Greutate: 0.44 kg
Editura: Hodder & Stoughton