Cantitate/Preț
Produs

Beyond the Wild River

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 19 Apr 2017
A spellbinding and beautiful novel from a major new voice in fiction, perfect for fans of Kate Morton, Santa Montefiore and Rachel Hore
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (3) 4279 lei  Economic 17-29 zile +2075 lei  4-8 zile
  Hodder & Stoughton – October 2017 4279 lei  Economic 17-29 zile +2075 lei  4-8 zile
  Hodder & Stoughton – 19 Apr 2017 6925 lei  Economic 17-29 zile +3312 lei  4-8 zile
  7523 lei  Economic 2-4 săpt. +893 lei  9-15 zile
CD-Audio (2) 13095 lei  Economic 2-4 săpt. +1345 lei  9-15 zile
  13095 lei  Economic 2-4 săpt. +1345 lei  9-15 zile
  27081 lei  Economic 2-4 săpt. +2396 lei  9-15 zile

Preț: 6925 lei

Preț vechi: 9151 lei
-24%

Puncte Express: 104

Preț estimativ în valută:
1413 $ 1238£

Carte disponibilă

Livrare economică 06-18 iulie
Livrare express 23-27 iunie pentru 4311 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781473639683
ISBN-10: 1473639689
Pagini: 400
Dimensiuni: 153 x 234 x 29 mm
Greutate: 0.44 kg
Editura: Hodder & Stoughton