Cantitate/Preț
Produs

Beyond the Wild River

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 20 Apr 2017
A spellbinding and beautiful novel from a major new voice in fiction, perfect for fans of Kate Morton, Santa Montefiore and Rachel Hore
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (3) 4575 lei  Economic 17-29 zile +1186 lei  3-7 zile
  Hodder & Stoughton – October 2017 4575 lei  Economic 17-29 zile +1186 lei  3-7 zile
  Hodder & Stoughton – 20 Apr 2017 7427 lei  Economic 17-29 zile +2045 lei  3-7 zile
  8276 lei  Economic 2-4 săpt. +637 lei  9-16 zile
CD-Audio (1) 28283 lei  Economic 2-4 săpt. +2175 lei  9-16 zile
  28283 lei  Economic 2-4 săpt. +2175 lei  9-16 zile

Preț: 7427 lei

Preț vechi: 8709 lei
-15%

Puncte Express: 111

Preț estimativ în valută:
1488 1689$ 1275£

Carte disponibilă

Livrare economică 05-17 aprilie
Livrare express 22-26 martie pentru 3044 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781473639683
ISBN-10: 1473639689
Pagini: 400
Dimensiuni: 153 x 234 x 29 mm
Greutate: 0.44 kg
Editura: Hodder & Stoughton