Cantitate/Preț
Produs
Update 23 martie - COVID-19 - Informații privind activitatea Books Express

A Thousand Years of Nonlinear History (Zone Books)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – November 2000
More than a simple expository history, A Thousand Years of Nonlinear History sketches the outlines of a renewed materialist philosophy of history in the tradition of Fernand Braudel, Gilles Deleuze, and Felix Guattari, while also engaging the critical new understanding of material processes derived from the sciences of dynamics.
Citește tot Restrânge

Din seria Zone Books

Preț: 14213 lei

Puncte Express: 213

Preț estimativ în valută:
2786 3284$ 2557£

Carte disponibilă

Livrare economică 06-20 octombrie
Livrare express 02-09 octombrie pentru 2099 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780942299328
ISBN-10: 0942299329
Pagini: 336
Ilustrații: 10
Dimensiuni: 154 x 227 x 26 mm
Greutate: 0.54 kg
Ediția: Revised
Editura: Zone Books – MIT
Seria Zone Books

Locul publicării: United States