Cantitate/Preț
Produs

A Tapping at My Door (The DS Nathan Cody series)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 22 Sep 2016
Descriere de la o altă ediție sau format:
From the bestselling author of Cry Baby, the beginning of a brilliant and gripping police procedural series set in Liverpool, perfect for fans of Peter James and Mark Billingham"Recalls Harlan Coben - though for my money Jackson is the better writer."
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (1) 4425 lei  Economic 2-4 săpt. +1196 lei  3-7 zile
  Zaffre Publishing – 22 Sep 2016 4425 lei  Economic 2-4 săpt. +1196 lei  3-7 zile
Carte Hardback (1) 9781 lei  Economic 2-4 săpt. +2676 lei  3-7 zile
  Zaffre Publishing – 07 Apr 2016 9781 lei  Economic 2-4 săpt. +2676 lei  3-7 zile

Preț: 4425 lei

Preț vechi: 5072 lei
-13%

Puncte Express: 66

Preț estimativ în valută:
883 976$ 753£

Carte disponibilă

Livrare economică 03-17 decembrie
Livrare express 22-26 noiembrie pentru 2195 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781785761089
ISBN-10: 1785761080
Pagini: 400
Dimensiuni: 126 x 195 x 27 mm
Greutate: 0.31 kg
Editura: Zaffre Publishing
Colecția The DS Nathan Cody Series
Seria The DS Nathan Cody series